KKD Koroška - Ježica A 40:41
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19

U13: pomembna zmaga pionirk v Mariboru - 23. marec 2019
Vrhunska energija na prvi tekmi turnirja v Mariboru je koroškim dekletom prinesla pomembno zmago. Na drugi tekmi turnirja proti Janini je "goriva" žal zmanjkalo. Zadnji turnir rednega dela bo sredi aprila v Ljubljani. (več...)

U17: najvišji poraz kadetov v tretjem delu - 23. marec 2019
Kadeti so predzadnjo tekmo letošnjega tekmovalnega leta napadalno začeli dobro in prvo četrtino vodili. V nadaljevanju srečanja pa so bili gostje občutnejšo boljši tekmec in so zasluženo visoko slavili. V soboto kadete čaka še zadnja tekma proti Dravi. (več...)

ČLA: slab začetek pokopal upe na zmago - 17. marec 2019
Članska ekipa je v 3. krogu lige za prvaka gostovala v Ivančni Gorici. Korošci so slabo začeli tekmo in po prvi četrtini zaostajali za petnajst točk. Kljub poskusu preobrata v nadaljevanju srečanja niso uspeli spreobrniti poteka tekme. (več...)

U13: pionirke polovično uspešne na domačem turnirju - 17. marec 2019
Koroške košarkarice so v Šentjanžu pri Dravogradu odigrale prvi turnir tretjega dela tekmovanja, ko bijejo boje v skupini, ki se bori za naslov državnega prvaka. Na Koroškem so tokrat gostovale Ježičanke in košarkarice Janine iz Rogaške Slatine. (več...)

U13: mlajši pionirji na turnirju v Slovenj Gradcu - 17. marec 2019
V prijateljskem vzdušju je bil v soboto dopoldne v Športni dvorani v Slovenj Gradcu odigran turnir državnega prvenstva fantov do 13 let. Korošci so tokrat slavili na vseh treh tekmah, a še bolj pomembno je, da so si nabrali novih izkušenj. (več...)

U19: mladinci sezono sklenili s prepričljivo zmago - 15. marec 2019
Mladinska ekipa je zadnjo tekmo tekmovalnega leta 2018/19 odigrala v četrtek, ko je v Dravogradu gostovala ekipa iz Slovenskih Konjic. Korošci so, predvsem po zaslugi odličnih začetkov obeh polčasov, zanesljivo slavili. (več...)

U17: borbeni kadeti drugič zapored slavili - 14. marec 2019
Naporen ritem tekem za kadete v sredo popoldne ni bil ovira, da ne bi z borbeno in nepopustljivo predstavo še drugič zapored slavili. V Dravogradu so gostovali košarkarji iz Vojnika, tekma pa je bila ves čas napeta in izenačena. (več...)

U19: enajsta ligaška zmaga mladincev - 13. marec 2019
Mladinska ekipa je v torek na domačem parketu športne dvorane Špic D gostila ekipo Šentjurja Tajfuna. Še enajstič v sezoni so bili Korošci boljši nasprotnik in so zasluženo slavili. Zadnje srečanje tekmovalnega leta bo v četrtek doma s Konjicami. (več...)

U15: A ekipa izgubila v Soboti, B premagala Ptuj - 11. marec 2019
Obe pionirski ekipi sta bili preteklo nedeljo aktivni. A moštvo je gostovalo v Murski Soboti in, po slabi igri v prvem polčasu, zasluženo izgubilo. B zasedba je doma gostila Ptuj in zasluženo visoko zmagala. Tekmovanja se nadaljujejo v nedeljo, 24. marca. (več...)

U11: za najmlajšimi turnir v Šentjurju - 10. marec 2019
Mešana dekliška in fantovska ekipa do 11 let je minulo nedeljo gostovala v Šentjurju pri Celju. Na turnirju so Korošci moči merili z domačo ekipo Šentjur Tajfun rdečimi in ekipo DKŠ Rogaške iz Rogaške Slatine. (več...)

U17: kadeti do prve zmage v tretjem delu - 10. marec 2019
Kadetska ekipa je na zadnjem gostovanju v sezoni gostovala na Ptuju in zabeležila prvo zmago v zadnjem delu tekmovanja. Korošci so bili boljši tekmec skozi celotno srečanje in so zasluženo slavili. V sredo v Dravogradu gostuje Vojnik. (več...)

ČLA: borbena predstava ni bila dovolj za Primorce - 8. marec 2019
Članska ekipa se je, v vnaprej odigrani tekmi 2. kroga skupine za prvaka, doma pomerila z mladimi košarkarji Koša Primorske. Borbeni Korošci so bili tokrat blizu slavja, a so nekoliko več prikazali gostje z obale in se veselili zmage. (več...)

U19: nova mladinska zmaga, tokrat na Vranskem - 4. marec 2019
Zadnje mladinsko gostovanje v tej sezoni se je končalo s prepričljivo zmago Korošcev. ''Modri'' so si odločilno prednost priigrali v drugih desetih minutah srečanja, ki so jih dobili s kar devetindvajsetimi točkami razlike. (več...)

U15: pionirski ekipi polovično uspešni Celju - 4. marec 2019
To nedeljo sta obe pionirski ekipi Dravograda Koroške gostovali v Celju. Prvo tekmo je odigrala B ekipa in slavila po dodatnih petih minutah srečanja. Tudi A ekipa je odigrala razburljivo tekmo, ki pa se je končala z zmago domačih. (več...)

U17: Miklavž pretrd oreh za kadete - 4. marec 2019
Tudi v drugem krogu tretjega dela tekmovanja so kadeti Dravograda Koroške gostovali. V Miklavžu so izgubili proti istoimenski ekipi domačega kluba. Košarkarji Soperge so bili to soboto prosto, naslednja tekma jih čaka 9. marca. (več...)

U13: odigran še turnir fantov v Slovenj Gradcu - 2. marec 2019

U19: mladinci izgubili v Slovenski Bistrici - 28. februar 2019
V sredo zvečer je mladinska ekipa gostovala v Slovenski Bistrici. Gostitelji so bili boljši tekmec in so zasluženo slavili (68:58). Prihodnji obračun Korošce čaka že to nedeljo, ko ''modri'' gostujejo na Vranskem pri Vranih. (več...)

U15: borbeni pionirji do prve zmage proti Lovrencu - 28. februar 2019
Šesto letošnjo medsebojno srečanje pionirjev Dravograda Koroške in Lovrenca se je končalo s prvo zmago Korošcev. Borbeni gostitelji so tokrat, z željo in pristopom, v zadnjih desetih minutah spreobrnili potek tekme in zasluženo slavili. (več...)

ČLA: Cerknica v Dravogradu do prve zmage - 25. februar 2019
Prva tekma skupine, ki se bori za naslov prvaka četrte članske lige, je v Dravograd privabila okoli 150 gledalcev, med njimi tudi nekdanjega reprezentanta Boštjana Nachbarja. Prve zmage v drugem delu tekmovanja so se veselili Cerkničani. (več...)

U15: obe ekipi med tednom gostovali in izgubili - 15. februar 2019
Pionirski ekipi Dravograda Koroške sta med tednom odigrali zaostali srečanji ligaškega tekmovanja. V sredo so košarkarji A ekipe gostovali v Lenartu in izgubili, podobna usoda pa je v četrtek doletela še B moštvo, ki je klonilo na Polzeli. (več...)

Stran:  1 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  naprej >>