Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    napovednik tekem
Pionirji U15A, 17.1.2019, Dravograd, ob 18.30
KKD Koroška A - Radenska Creativ
Kadeti U17, 19.1.2019, Ljubljana, ob 09.00
Olimpija B - KKD Koroška
Pionirke U13, 19.1.2019, Šmarje, ob 10.30
Konjice - KKD Koroška
Pionirke U13, 19.1.2019, Šmarje, ob 12.00
J. Šmarje - KKD Koroška
Člani, 19.1.2019, Prebold, ob 18.00
Prebold VP - KKD Koroška
Mladinci U19, 20.1.2019, Sl. Konjice, ob 17.00
Konjice - KKD Koroška
Kadeti U17, 26.1.2019, Dravograd, ob 13.45
KKD Koroška - Calcit B.
Člani, 26.1.2019, Brežice, ob 18.00
Brežice - KKD Koroška
Pionirji U15A, 27.1.2019, Dravograd, ob 16.30
KKD Koroška A - AKK Branik črni
    rezultati tekem
Mladinci U19, 13.1.2019, Šentjur
Šentjur - KKD Koroška 56:68
Pionirji U15B, 13.1.2019, Ptuj
Ptuj - KKD Koroška B 25:50
Člani, 12.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Šentvid Lj 92:72
Pionirji U13, 12.1.2019, Laško
Zlatorog - KKD Koroška 47:39
Pionirke U13, 12.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška - J. Šmarje 50:21
Pionirke U13, 12.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Ježica A 25:60
Kadeti U17, 10.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Ilirija 67:102
Pionirji U15B, 9.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška B - Hopsi Polzela 39:56
Mladinci U19, 6.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Vransko 79:51
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018
pionirke U13 - 2018/19
# igralec višina v cm letnik pozicija
4 Sekuti Urška 148 2006 branilec, krilo
5 Golob Ajda 145 2007 branilec, krilo
6 Arbeiter Manca 147 2006 branilec
7 Roglšek Hana 161 2006 branilec, krilo
8 Ivič Julija 158 2006 branilec
9 Krpač Tisa 169 2006 krilo
10 Arbeiter Mojca 160 2006 organizator
11 Izak Maja 154 2006 branilec, krilo
12 Rotovnik Kaja 149 2009 krilo
13 Polaner Leja 171 2006 krilo
14 Lampret Lana 166 2005 krilo
14 Perovec Živa 172 2006 krilo
15 Krenk Ula 180 2006 krilo
16 Namar Lena 173 2006 krilni center
T Krevh Uroš trener
T Ban Mitja pomočnik
Skupinska fotografija pionirk U13 Dravograd Koroška 2018/19
urnik treningov
sreda, 16.1.2019
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U11F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U13F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15B 19.00 - 20.30 Šentjanž
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
četrtek, 17.1.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D 16.00 - 17.30 TOŠ
U13F 17.00 - 18.30 TOŠ
U15B 16.00 - 17.30 Šentjanž
U15A 17.40 - 20.00 Špic D
U19 + U17 17.30 - 19.00 Šentjanž
petek, 18.1.2019
U11F 15.30 - 16.45 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 19.15 - 20.30 Šentjanž
U15A 18.00 - 19.15 Šentjanž
U17 16.45 - 18.00 Šentjanž
ČLA + U19 20.30 - 22.00 Šentjanž
ponedeljek, 21.1.2019
U13D+F 19.00 - 20.30 TOŠ
U15B 16.30 - 18.00 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 17.30 - 19.00 Šentjanž
torek, 22.1.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 15.45 - 17.10 TOŠ
U15A 15.45 - 17.10 TOŠ
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
N* - izbirni trening
pokrovitelji