Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    napovednik tekem
Pionirji U15A, 20.11.2018, Lovrenc, ob 17.00
Lovrenc - KKD Koroška A
Pionirke U13, 24.11.2018, Maribor, ob ?
KKD Koroška - Cinkarna CE A
Pionirke U13, 24.11.2018, Maribor, ob ?
Maribor bele - KKD Koroška
Pionirji U13, 24.11.2018, Dravograd, ob 09.00
KKD Koroška - Miklavž
Pionirji U13, 24.11.2018, Dravograd, ob 11.40
KKD Koroška - Ptuj
Kadeti U17, 24.11.2018, Dravograd, ob 13.30
KKD Koroška - Sani Bistrica
Člani, 24.11.2018, Dravograd, ob 20.00
KKD Koroška - Petrol Olimpija ml.
Mladinci U19, 25.11.2018, Šoštanj, ob ?
Elektra Šoštanj - KKD Koroška
Kadeti U17, 1.12.2018, Ljubljana, ob ?
Ilirija - KKD Koroška
    rezultati tekem
Člani, 17.11.2018, Dravograd
KKD Koroška - Brežice 97:85
Pionirji U13, 17.11.2018, Lovrenc
KKD Koroška - Ptuj 68:19
Pionirji U13, 17.11.2018, Lovrenc
Lovrenc - KKD Koroška 27:64
Pionirji U15A, 15.11.2018, Dravograd
KKD Koroška - Elektra 37:55
Mladinci U19, 11.11.2018, Dravograd
KKD Koroška - Celje 71:91
Pionirji U15B, 11.11.2018, Šentjanž
KKD Koroška B - Ruše 73:43
Pionirji U15A, 11.11.2018, Šentjanž
KKD Koroška A - Ptuj 103:22
Člani, 10.11.2018, Dravograd
KKD Koroška - Prebold VP 80:78
Kadeti U17, 10.11.2018, Dravograd
KKD Koroška - Keleja 96:60
Pionirji U13, 10.11.2018, Celje
Keleja - KKD Koroška 10:38
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018
mladinci U19 2017/18
# igralec višina v cm letnik pozicija
5 Tamše Timi 198 2000 krilo
5 Kamnik Matevž 193 2001 branilec
5 Viher Tadej 182 2000 branilec
6 Herman Andraž 190 2001 branilec
7 Gabor Nal 187 2002 branilec, krilo
8 Bačnar Žiga 179 2000 branilec
9 Torej Vito /kapetan/ 194 2000 branilec
10 Bogojevič Dragiša 190 2001 branilec, krilo
11 Gašper Luka 188 2002 branilec
12 Flajšar Nejc 195 2001 krilo
13 Naglič Filip 187 2001 krilo
13 Cerjak Tilen 193 2003 krilo
15 Kramer Marko 182 2002 organizator
16 Zabev Lenart 187 2003 krilo
T Krevh Uroš trener
T Skledar Aljoša uradni predstavnik
T Čop Miha pomočnik
Skupinska fotografija mladincev Dravograd Koroška 2017/18
urnik treningov
ponedeljek, 19.11.2018
U13D+F 18.00 - 19.30 Špic D
U15B 16.30 - 18.00 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 17.30 - 19.00 Šentjanž
torek, 20.11.2018
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 15.45 - 17.10 TOŠ
U15A 15.45 - 17.10 TOŠ
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
sreda, 21.11.2018
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U13F 19.00 - 20.30 Šentjanž
U15B 19.00 - 20.30 Šentjanž
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
četrtek, 22.11.2018
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D 16.00 - 17.30 TOŠ
U13F 17.00 - 18.30 TOŠ
U15B 17.00 - 19.00 Šentjanž
U15A 17.00 - 19.00 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
petek, 23.11.2018
U11F 15.30 - 16.45 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 19.15 - 20.30 Šentjanž
U15A 18.00 - 19.15 Šentjanž
U17 16.45 - 18.00 Šentjanž
ČLA + U19 20.30 - 22.00 Šentjanž
N* - izbirni trening
pokrovitelji