Koroški poletni kamp 2019
5 udeležencev kampa 2019
    napovednik tekem
Pionirji U11, 24.3.2019, Šentjanž, ob 09.00
KKD Koroška - Šentjur m.
Pionirji U15B, 24.3.2019, Maribor, ob 10.00
Branik B - KKD Koroška B
Pionirji U11, 24.3.2019, Šentjanž, ob 11.30
KKD Koroška - Rogaška B
Pionirji U15A, 27.3.2019, Šentjanž, ob 16.45
KKD Koroška - Sani MB
Pionirji U13, 30.3.2019, Dravograd, ob 09.00
KKD Koroška - Soperga
Pionirji U13, 30.3.2019, Dravograd, ob 11.30
KKD Koroška - AKK Branik B
Kadeti U17, 30.3.2019, Dravograd, ob 13.00
KKD Koroška - Drava
Člani, 30.3.2019, Koper, ob 18.00
Koš - KKD Koroška
Pionirji U11, 31.3.2019, Šentjur, ob ?
KKD Koroška - Rogaška B
    rezultati tekem
Člani, 23.3.2019, Cerknica
Cerknica - KKD Koroška 85:66
Pionirke U13, 23.3.2019, Maribor
KKD Koroška - Janina 14:43
Pionirke U13, 23.3.2019, Maribor
Maribor - KKD Koroška 22:32
Kadeti U17, 23.3.2019, Dravograd
KKD Koroška - Miklavž 60:80
Člani, 16.3.2019, I. Gorica
Ivančna - KKD Koroška 70:62
Pionirke U13, 16.3.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Janina 32:28
Pionirji U13, 16.3.2019, Sl. Gradec
KKD Koroška - B. Besedič 39:8
Pionirji U13, 16.3.2019, Sl. Gradec
Soperga - KKD Koroška 20:43
Pionirke U13, 16.3.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Ježica A 40:41
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
člani 2018/19
# igralec višina v cm letnik pozicija
5 Tamše Timi 198 2000 krilo
5 Špalir Dušan 180 1991 branilec
5 Kamnik Matevž 193 2001 branilec
6 Herman Andraž 190 2001 branilec
6 Konečnik Žiga 191 1993 krilo
7 Popič Luka 184 1997 branilec, krilo
8 Lužnic Gašper /kapetan/ 192 1991 krilo
9 Torej Vito 194 2000 branilec
10 Bogojevič Dragiša 190 2001 branilec, krilo
10 Ban Mitja 192 1996 branilec, krilo
11 Lampret Nik 181 1997 organizator
12 Lačen Rok 194 1997 krilo
13 Mrdavšič Jošt 199 1997 krilo
16 Tamše Jan 200 1994 center
T Krevh Uroš trener
T Skledar Aljoša uradni predstavnik
povprečno igralci 191,3 cm 22,1 let
Skupinska fotografija članov 2017/18
urnik treningov
ponedeljek, 25.3.2019
U13D+F / /
U15B / /
U15A / /
U19 + U17 / /
torek, 26.3.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 16.00 - 17.30 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Špic D
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
sreda, 27.3.2019
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U11F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U13F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15B 16.00 - 17.30 Šentjanž
U15A 16.30 - 18.15 Špic D
U19 + U17 18.15 - 20.00 Špic D
četrtek, 28.3.2019
U19 + U17 07.00 - 08.05 DTK
U13D 16.15 - 17.45 TOŠ
U13F 17.15 - 18.45 TOŠ
U15B 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15A 16.15 - 18.00 Špic D
U17 16.15 - 18.00 Špic D
U19 17.30 - 20.00 Špic D
petek, 29.3.2019
U11F 15.30 - 17.00 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 16.00 - 17.30 Špic D
U15A 18.30 - 20.00 Šentjanž
U17 17.00 - 18.30 Šentjanž
ČLA + U19 20.00 - 21.30 Šentjanž
N* - izbirni trening
pokrovitelji