Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    napovednik tekem
Pionirji U15A, 17.1.2019, Dravograd, ob 18.30
KKD Koroška A - Radenska Creativ
Kadeti U17, 19.1.2019, Ljubljana, ob 09.00
Olimpija B - KKD Koroška
Pionirke U13, 19.1.2019, Šmarje, ob 10.30
Konjice - KKD Koroška
Pionirke U13, 19.1.2019, Šmarje, ob 12.00
J. Šmarje - KKD Koroška
Člani, 19.1.2019, Prebold, ob 18.00
Prebold VP - KKD Koroška
Mladinci U19, 20.1.2019, Sl. Konjice, ob 17.00
Konjice - KKD Koroška
Kadeti U17, 26.1.2019, Dravograd, ob 13.45
KKD Koroška - Calcit B.
Člani, 26.1.2019, Brežice, ob 18.00
Brežice - KKD Koroška
Pionirji U15B, 27.1.2019, Celje, ob 09.00
Celje B - KKD Koroška B
    rezultati tekem
Mladinci U19, 13.1.2019, Šentjur
Šentjur - KKD Koroška 56:68
Pionirji U15B, 13.1.2019, Ptuj
Ptuj - KKD Koroška B 25:50
Člani, 12.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Šentvid Lj 92:72
Pionirji U13, 12.1.2019, Laško
Zlatorog - KKD Koroška 47:39
Pionirke U13, 12.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška - J. Šmarje 50:21
Pionirke U13, 12.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Ježica A 25:60
Kadeti U17, 10.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Ilirija 67:102
Pionirji U15B, 9.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška B - Hopsi Polzela 39:56
Mladinci U19, 6.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Vransko 79:51
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018
razpored in rezultati - pionirji U13 2018/19
Uradna tekmovanja v kategoriji pionirjev U13 2018/19
Pionirji U13, 1. krog 6.10.2018
Miklavž - KKD Koroška 24 : 34 Miklavž
Pionirji U13, 2. krog 6.10.2018
KKD Koroška - Lovrenc 54 : 29 Miklavž
Pionirji U13, Mini pokal SPAR, 1. krog 20.10.2018
KKD Koroška - AKK Branik B 54 : 18 Dravograd
Pionirji U13, Mini pokal SPAR, 2. krog 10.11.2018
Keleja - KKD Koroška 10 : 38 Celje
Pionirji U13, 3. krog 17.11.2018
Lovrenc - KKD Koroška 27 : 64 Lovrenc
Pionirji U13, 4. krog 17.11.2018
KKD Koroška - Ptuj 68 : 19 Lovrenc
Pionirji U13, 5. krog 24.11.2018
KKD Koroška - Miklavž 25 : 43 Dravograd
Pionirji U13, 6. krog 24.11.2018
KKD Koroška - Ptuj 20 : 0 Dravograd
Pionirji U13, Mini pokal SPAR, 2. krog 1.12.2018
KKD Koroška - Keleja 64 : 23 Šentjanž
Pionirji U13, 7. krog 8.12.2018
Input Nazarje - KKD Koroška 22 : 79 Nazarje
Pionirji U13, 8. krog 8.12.2018
KKD Koroška - Soperga 60 : 26 Nazarje
Pionirji U13, Mini pokal SPAR, 3. krog 15.12.2018
KKD Koroška - Zlatorog 37 : 43 Šentjanž
Pionirji U13, 9. krog 6.1.2019
KKD Koroška - Input Nazarje 64 : 14 Šentjanž
Pionirji U13, 10. krog 6.1.2019
KKD Koroška - Soperga 79 : 21 Šentjanž
Pionirji U13, Mini pokal SPAR, 3. krog 12.1.2019
Zlatorog - KKD Koroška 47 : 39 Laško
Pionirji U13, 11. krog 2.3.2019
Soperga - KKD Koroška ob ? uri Sl. Gradec
Pionirji U13, 12. krog 2.3.2019
KKD Koroška - Input Nazarje ob ? uri Sl. Gradec
zmaga za Dravograd - zmaga zmaga za Dravograd - poraz
... nazaj | pionirji | kadeti | mladinci | člani | vsi igralci | vse tekme
Trening tekme
Pionirji U13, trening tekma 29.8.2018
KKD Koroška - Medvode 60 : 40 Dravograd
zmaga za Dravograd - zmaga zmaga za Dravograd - poraz
... nazaj | pionirji | kadeti | mladinci | člani | vsi igralci | vse tekme
urnik treningov
sreda, 16.1.2019
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U11F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U13F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15B 19.00 - 20.30 Šentjanž
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
četrtek, 17.1.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D 16.00 - 17.30 TOŠ
U13F 17.00 - 18.30 TOŠ
U15B 16.00 - 17.30 Šentjanž
U15A 17.40 - 20.00 Špic D
U19 + U17 17.30 - 19.00 Šentjanž
petek, 18.1.2019
U11F 15.30 - 16.45 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 19.15 - 20.30 Šentjanž
U15A 18.00 - 19.15 Šentjanž
U17 16.45 - 18.00 Šentjanž
ČLA + U19 20.30 - 22.00 Šentjanž
ponedeljek, 21.1.2019
U13D+F 19.00 - 20.30 TOŠ
U15B 16.30 - 18.00 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 17.30 - 19.00 Šentjanž
torek, 22.1.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 15.45 - 17.10 TOŠ
U15A 15.45 - 17.10 TOŠ
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
N* - izbirni trening
pokrovitelji