Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    napovednik tekem
Pionirji U15A, 20.11.2018, Lovrenc, ob 17.00
Lovrenc - KKD Koroška A
Pionirke U13, 24.11.2018, Maribor, ob ?
KKD Koroška - Cinkarna CE A
Pionirke U13, 24.11.2018, Maribor, ob ?
Maribor bele - KKD Koroška
Pionirji U13, 24.11.2018, Dravograd, ob 09.00
KKD Koroška - Miklavž
Pionirji U13, 24.11.2018, Dravograd, ob 11.40
KKD Koroška - Ptuj
Kadeti U17, 24.11.2018, Dravograd, ob 13.30
KKD Koroška - Sani Bistrica
Člani, 24.11.2018, Dravograd, ob 20.00
KKD Koroška - Petrol Olimpija ml.
Mladinci U19, 25.11.2018, Šoštanj, ob ?
Elektra Šoštanj - KKD Koroška
Kadeti U17, 1.12.2018, Ljubljana, ob ?
Ilirija - KKD Koroška
    rezultati tekem
Člani, 17.11.2018, Dravograd
KKD Koroška - Brežice 97:85
Pionirji U13, 17.11.2018, Lovrenc
KKD Koroška - Ptuj 68:19
Pionirji U13, 17.11.2018, Lovrenc
Lovrenc - KKD Koroška 27:64
Pionirji U15A, 15.11.2018, Dravograd
KKD Koroška - Elektra 37:55
Mladinci U19, 11.11.2018, Dravograd
KKD Koroška - Celje 71:91
Pionirji U15B, 11.11.2018, Šentjanž
KKD Koroška B - Ruše 73:43
Pionirji U15A, 11.11.2018, Šentjanž
KKD Koroška A - Ptuj 103:22
Člani, 10.11.2018, Dravograd
KKD Koroška - Prebold VP 80:78
Kadeti U17, 10.11.2018, Dravograd
KKD Koroška - Keleja 96:60
Pionirji U13, 10.11.2018, Celje
Keleja - KKD Koroška 10:38
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018
razpored in rezultati - člani 2018/19
Uradna tekmovanja v kategoriji članov 2018/19
Člani, 4. SKL, 1. krog 13.10.2018
Krško - KKD Koroška 82 : 86 Krško
Člani, 4. SKL, 2. krog 20.10.2018
KKD Koroška - Vrani Vransko 93 : 85 Dravograd
Člani, 4. SKL, 3. krog 27.10.2018
Šentvid Lj - KKD Koroška 67 : 82 Ljubljana
Člani, 4. SKL, 4. krog 10.11.2018
KKD Koroška - Prebold VP 80 : 78 Dravograd
Člani, 4. SKL, 5. krog 17.11.2018
KKD Koroška - Brežice 97 : 85 Dravograd
Člani, 4. SKL, 6. krog 24.11.2018
KKD Koroška - Petrol Olimpija ml. ob 20.00 uri Dravograd
Člani, 4. SKL, 8. krog 15.12.2018
KKD Koroška - Krško ob 20.00 uri Dravograd
Člani, 4. SKL, 9. krog 5.1.2019
Vrani Vransko - KKD Koroška ob ? uri Vransko
Člani, 4. SKL, 10. krog 12.1.2019
KKD Koroška - Šentvid Lj ob 20.00 uri Dravograd
Člani, 4. SKL, 11. krog 19.1.2019
Prebold VP - KKD Koroška ob ? uri Prebold
Člani, 4. SKL, 12. krog 26.1.2019
Brežice - KKD Koroška ob ? uri Brežice
Člani, 4. SKL, 13. krog 2.2.2019
Petrol Olimpija ml. - KKD Koroška ob ? uri Ljubljana
zmaga za Dravograd - zmaga zmaga za Dravograd - poraz
... nazaj | pionirji | kadeti | mladinci | člani | vsi igralci | vse tekme
Trening tekme
zmaga za Dravograd - zmaga zmaga za Dravograd - poraz
... nazaj | pionirji | kadeti | mladinci | člani | vsi igralci | vse tekme
urnik treningov
ponedeljek, 19.11.2018
U13D+F 18.00 - 19.30 Špic D
U15B 16.30 - 18.00 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 17.30 - 19.00 Šentjanž
torek, 20.11.2018
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 15.45 - 17.10 TOŠ
U15A 15.45 - 17.10 TOŠ
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
sreda, 21.11.2018
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U13F 19.00 - 20.30 Šentjanž
U15B 19.00 - 20.30 Šentjanž
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
četrtek, 22.11.2018
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D 16.00 - 17.30 TOŠ
U13F 17.00 - 18.30 TOŠ
U15B 17.00 - 19.00 Šentjanž
U15A 17.00 - 19.00 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
petek, 23.11.2018
U11F 15.30 - 16.45 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 19.15 - 20.30 Šentjanž
U15A 18.00 - 19.15 Šentjanž
U17 16.45 - 18.00 Šentjanž
ČLA + U19 20.30 - 22.00 Šentjanž
N* - izbirni trening
pokrovitelji