Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    napovednik tekem
Pionirji U15A, 17.1.2019, Dravograd, ob 18.30
KKD Koroška A - Radenska Creativ
Kadeti U17, 19.1.2019, Ljubljana, ob 09.00
Olimpija B - KKD Koroška
Pionirke U13, 19.1.2019, Šmarje, ob 10.30
Konjice - KKD Koroška
Pionirke U13, 19.1.2019, Šmarje, ob 12.00
J. Šmarje - KKD Koroška
Člani, 19.1.2019, Prebold, ob 18.00
Prebold VP - KKD Koroška
Mladinci U19, 20.1.2019, Sl. Konjice, ob 17.00
Konjice - KKD Koroška
Kadeti U17, 26.1.2019, Dravograd, ob 13.45
KKD Koroška - Calcit B.
Člani, 26.1.2019, Brežice, ob 18.00
Brežice - KKD Koroška
Pionirji U15B, 27.1.2019, Celje, ob 09.00
Celje B - KKD Koroška B
    rezultati tekem
Mladinci U19, 13.1.2019, Šentjur
Šentjur - KKD Koroška 56:68
Pionirji U15B, 13.1.2019, Ptuj
Ptuj - KKD Koroška B 25:50
Člani, 12.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Šentvid Lj 92:72
Pionirji U13, 12.1.2019, Laško
Zlatorog - KKD Koroška 47:39
Pionirke U13, 12.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška - J. Šmarje 50:21
Pionirke U13, 12.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Ježica A 25:60
Kadeti U17, 10.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Ilirija 67:102
Pionirji U15B, 9.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška B - Hopsi Polzela 39:56
Mladinci U19, 6.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Vransko 79:51
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018
urniki treningov

..:: Pionirji U10:
PONTORSREČETPET
16.15 - 17.45 ŠENT

..:: Pionirji U12:
PONTORSREČETPET
17.30 - 19.00 ŠENT15.00 - 16.15 ŠENT

..:: Pionirji U14 B:
PONTORSREČETPET
16.00 - 17.30 ŠDD17.00 - 18.30 ŠENT16.00 - 17.30 ŠENT16.30 - 18.00 ŠDD
17.30 - 19.00 ŠENT
16.00 - 17.30 ŠDD

..:: Kadeti U16 B in pionirji U14 A:
PONTORSREČETPET
16.00 - 17.30 ŠDD17.00 - 18.30 ŠENT17.30 - 19.30 ŠENT16.30 - 18.00 ŠDD
17.30 - 19.00 ŠENT
17.30 - 19.00 ŠDD

..:: Mladinci U18 in kadeti U16 A:
PONTORSREČETPET
7.00 - 8.30 PV7.00 - 8.15 DTK7.00 - 8.30 DTK
17.30 - 19.15 ŠENT17.15 - 19.00 ŠDD18.00 - 20.00 ŠDD18.00 - 20.00 ŠDD17.30 - 19.30 ŠENT

Treningi krožkov košarke (pregled po Koroški je boljše razviden tukaj):

Igriva košarka OŠ Dravograd - DEKLICE (2003-2007):
TOR 16.45 - 18.00
ČET 15.45 - 17.00

Igriva košarka OŠ Šentjanž (2003-2007):
TOR 15.30 - 16.30
PET 14.00 - 15.00

Krožek košarke OŠ Dravograd (2001 - 2005):
TOR 15.00 - 16.30
ČET 15.00 - 16.30

Krožek košarke OŠ Prežihov Voranc, Ravne (2001 - 2005):
PON 14.30 - 16.00
SRE 14.30 - 16.00

Krožek košarke OŠ Koroški jeklarji, Ravne (2001 - 2005):
PON 14.30 - 16.00
SRE 14.30 - 16.00

Krožek košarke OŠ Muta (2001 - 2005):
TOR 13.45 - 15.15
SRE 13.45 - 15.15

Krožek košarke OŠ Radlje (2001 - 2005):
PON 14.00 - 15.30
PET 14.00 - 15.30

Krožek košarke I. OŠ Slovenj Gradec (2001 - 2005):
PON 17.30 - 19.00
SRE 18.00 - 19.30
PET 16.30 - 18.00
urnik treningov
sreda, 16.1.2019
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U11F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U13F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15B 19.00 - 20.30 Šentjanž
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
četrtek, 17.1.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D 16.00 - 17.30 TOŠ
U13F 17.00 - 18.30 TOŠ
U15B 16.00 - 17.30 Šentjanž
U15A 17.40 - 20.00 Špic D
U19 + U17 17.30 - 19.00 Šentjanž
petek, 18.1.2019
U11F 15.30 - 16.45 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 19.15 - 20.30 Šentjanž
U15A 18.00 - 19.15 Šentjanž
U17 16.45 - 18.00 Šentjanž
ČLA + U19 20.30 - 22.00 Šentjanž
ponedeljek, 21.1.2019
U13D+F 19.00 - 20.30 TOŠ
U15B 16.30 - 18.00 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 17.30 - 19.00 Šentjanž
torek, 22.1.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 15.45 - 17.10 TOŠ
U15A 15.45 - 17.10 TOŠ
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
N* - izbirni trening
pokrovitelji